Skip to content

Reklama

START arrow PARTNERZY
PARTNERZY newss.pl Utwórz PDF Poleć znajomemu
04.03.2009.

Prezentujemy linki do stron Partnerów serwisu newss.pl:

 1BUDOWNICTWO.PL   
 Bizmarket.pl   
 BIZNET24.PL   
   
   www.PortalBUDOWA.pl
   
    BudownictwoPolskie.pl jest Portalem adresowanym do przedsiębiorców, instytucji, firm oraz do osób fizycznych i studentów budownictwa. Grupa BudownictwoPolskie.pl posiada 7 subportali tematycznych umożliwiających dostęp do treści przypisanych subportalom oraz zakupy w sklepie internetowym. BudownictwoPolskie.pl oferuje szeroką bazę artykułów, programów komputerowych dla budownictwa, autorskich projektów gotowych oraz domów drewnianych.
   
    Portal www.wnetrzeiogrod.pl jest integralną częścią, wydawanego przez Wydawnictwo DOBRY DOM, dwumiesięcznika "Wnętrze i Ogród" magazynu kreującego najnowsze trendy w świecie wnętrz i ogrodów. Zarówno portal jak i magazyn powstały z myślą o ludziach poszukujących inspiracji i nowych pomysłów. Pokazują jak zaprojektować ogród i urządzić wnętrze swojego mieszkania lub domu, by było ładne i wygodne. Są świetnym przewodnikiem po salonach, sypialniach, kuchniach, łazienkach i ogrodach a także po stylach urządzania wnętrz i elementach wyposażenia.
   
    http://www.chemiabudowlana.info       Portal wiedzy, poświęcony tematyce chemii budowlanej. W portalu: działy tematyczne, dział dedykowany fachowcom, porady, czytelnia, baza produktów, wieści z branż
   
   www.domportal.com.pl
   
    http://www.efachowiec.info    Darmowa gazeta budowlana w wydaniu elektronicznym
   
    http://www.jan-majster.pl     Jan-majster.pl to sklep internetowy oferujący materiały budowlane, w szczególności chemię budowlaną, narzędzia, maszyny oraz akcesoria związane z branżą budowlaną.
   
 

portalpolski.pl/

 
PortalPolski.pl   - Serwisy informacyjne wszystkich miast i miejscowości. Bezpłatna promocja firm, instytucji, stowarzyszeń, twórców - inkubator@portalpolski.pl
   

  Portal Wspieram-Biznes jest dedykowany dla wszystkich, którzy interesują się biznesem, marketingiem, zarządzaniem, finansami, planują założyć własną działalność gospodarczą, jak również osób, które szukają rzetelnej informacji. Do Państwa dyspozycji oddajemy Portal, w którym proponujemy aktywny udział przy wspólnym tworzeniu forum, bazy artykułów informacyjnych, katalogu stron, katalogu firm, blogów, serwisów tematycznych oraz prezentacji własnych doświadczeń w biznesie, dostępnych w gronie użytkowników zarejestrowanych.

   

 

boomway.pl jest wielodziedzinowym ogólnopolskim serwisem doradczym dla firm głównie z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Doradzamy jak osiągnąć przez firmę pożądany cel, jak rozwiązać problem, oceniamy zasadność korzystania z usług firm zewnętrznych w ramach outsourcingu procesów biznesowych oraz stwarzamy możliwość nawiązania kontaktu z najlepszymi Ekspertami z dziedzin gospodarczych reprezentowanych na serwisie.

   
   

E-franchising.pl to portal internetowy poświęcony promocji w sieci systemów franczyzowych oraz partnerskich. Nasz serwis dysponuje katalogiem firm oferujących na polskim rynku sprzedaż licencji franchisingowych. Publikujemy informacje prasowe z dziedziny biznesu, a także artykuły oraz wywiady o tematyce ekonomicznej i finansowej ze szczególnym nastawieniem na treści dotyczące rozwoju sieci franchisingowych w Polsce.


   
   

Re.pl jest nowym portalem składającym się z rozbudowanej części społecznościowej i ponad 100 informacyjnych serwisów tematycznych. Głównym celem portalu jest prezentacja talentów, pasji i działalności osób aktywnych w różnych dziedzinach życia. Re.pl wyróżnia oryginalne podejście do swojego layoutu. Użytkownik sam wybiera temat graficzny (skórkę) portalu w ulubionej dla siebie kolorystyce oraz personalizuje wygląd własnego profilu aby w pełni wyrazić swoją osobowość.

   
 

  Sprzedawcy.pl to portal spolecznosciowy z najwieksza w Polsce baza ofert pracy branzy sprzedaz, obsluga klienta i call centre. W jednym miejscu gromadzimy niemal wszystkie oferty pracy w branzy dostepne w Polskim internecie. Srednio co godzine pojawia sie u nas 5 nowych ofert pracy w branzy sprzedaz z calego kraju.
   
   Nasz Styl - portal poświęcomy zdrowemu stylowi życia, modzie, wypoczynkowi, nowinkom technologicznym i ekologii. Znajdziesz tutaj także przepisy kulinarne oraz porady związane z rodziną.
   
    Portal internetowy mBrokers.pl kładzie szczególny nacisk, na dostarczaniu bieżących informacji z sektora gospodarki, ekonomii i polityki. Prócz informacji z sektora finansów, portal skupia się na dostarczaniu internautom bieżących wiadomości kapitałowych. Wskazuje, jak również kieruje użytkowników w możliwe formy inwestycji, które mają na celu odnotowanie zysku w określonym terminie.
   
    Największa baza polskich firm www.48poland.com
   
    Zachodni Portal Biznesowy  (www.businesszachod.pl)

   
   

Serwis www.toszkolenia.pl dedykowany jest użytkownikom biznesowym i indywidualnym, którzy poszukują precyzyjnych informacji na temat szkoleń, firm i trenerów. Na portalu znajdują się pełne i zawsze aktualne informacje dotyczące szkoleń otwartych, szkoleń zamkniętych / dedykowanych w różnych obszarach, np.: sprzedaż, marketing, zarządzanie, nlp, jakość, logistyka, korporacja i firma. Portal www.toszkolenia.pl ma zasięg ogólnopolski i gwarantuje skuteczne dotarcie z ofertami programów szkoleniowych do firm oraz użytkowników indywidualnych. Więcej informacji pod numerem: 58 532 15 62

   
    Portal www.industrial.pl poświęcony jest głównie rynkowi nieruchomości magazynowych. W serwisie można znaleźć informacje na temat wszystkich parków logistycznych w Polsce. Doskonałym udogodnieniem dla użytkowników jest wyszukiwarka powierzchni magazynowych sortująca informacje po wybranych kryteriach wyszukiwania. Serwis posiada także dostęp do licznych raportów stworzonych przez firmę Cushman & Wakefield na podstawie skrupulatnie i na bieżąco zbieranych danych z rynku nieruchomości komercyjnych. Istotnym elementem portalu są również statystyki rynku powierzchni magazynowych, wg. których można ocenić m.in. popyt i podaż w poszczególnych regionach kraju. Dla ukazania pełniejszego obrazu sytuacji zostały umieszczone liczne artykuły i aktualności na temat rynku nieruchomości komercyjnych, w szczególności magazynowych. Serwis stanowi bogate i wartościowe źródło informacji o rynku nieruchomości komercyjnych.
   
 
  Coach4You.pl to pierwszy w Polsce portal internetowy, na którym w jednym miejscu, przy pomocy kilku kliknięć myszką znajdziesz coachów, firmy szkoleniowe, uczelnie zajmujące się przygotowaniem do zawodu coacha, a także szkolenia i konferencje podnoszące wiedzę. Celem portalu jest integracja rozproszonego w sieci środowiska coachów, a także propagowanie idei coachingu w Polsce.

   
    Finanse Inwestycje Biznes www.ipo.pl
   
   fresh&cool market - Jesteśmy branżowym miesięcznikiem o żywności skierowanym do handlu, producentów, dystrybutorów, logistyków, dostawców usług, kooperantów a także stowarzyszeń biznesowych, misji ekonomicznych, instytucji gospodarczych działających w branży rolno- spożywczej i jej otoczeniu. Piszemy o biznesie i dla biznesu, łączymy najlepszych z najlepszymi i ułatwiamy współpracę między firmami. Miesięcznik dostarcza informacji o rynku spożywczym i produktach, a także o zarządzaniu, marketingu, metodach sprzedaży i dystrybucji produktów żywnościowych, także o sposobach i źródłach finansowania działalności biznesowej.
   
  oferty pracy, praca w kraju, praca zagranicą, praca szukam, praca Warszawa, praca Wrocław   www.jobexplorer.pl - Poznaj Swoje Możliwości
JobExplorer to internetowy portal pracy z aktualnymi ogłoszeniami zarówno dla absolwentów jak i specjalistów i managerów w różnorodnych branżach. Posiadamy oferty pracy w kraju i zagranicą. Dostarczamy również bieżące informacje o krajowym rynku pracy.
 
   
 

  

PewnaPraca.pl to nowoczesny portal rekrutacyjny, publikujący oferty pracy zarówno z kraju jak i z zagranicy. Dostarczamy aktualności dotyczących rekrutacji, rynku pracy, osób niepełnosprawnych a także informacji przydatnych dla studentów - o uczelniach wyższych, stażach, praktykach i szkoleniach. Zapraszamy.
http://www.pewnapraca.pl

   
   e-sieci.pl - portal o sieciach handlowych, usługowych, finansowych, ich lokalizacjach, udogodnieniach dla klientów,  NOWOŚCIACH, promocjach i wyprzedażach w ich asortymencie.

   
    biura-magazyny.pl Portal prezentujący oferty wyłącznie nieruchomości komercyjnych (min.biura, magazyny, lokale, sale konferencyjne) jak również oferty firm z całego szeroko rozumianego rynku nieruchomości komercyjnych (np.zaopatrzenie biur i magazynów, zarządzanie nieruchomościami, transport itp.)
   
   Telepraca24.pl to portal pracy zdalnej. Znajdziesz tu najnowsze oferty pracy online i nie tylko. Ogłoszenia typu dam pracę i szukam pracy. U nas pracujesz dla siebie!
   

 

mediaNews.com.pl to jeden z największych i najstarszych polskich portali medialnych - informacyjnych poświęcony telewizji cyfrowej, prasie, radiu, reklamie, telewizji, internetowi, public relations oraz wszystkim aktualnym sprawom związanych z polskimi mediami. Portal mediaNews istnieje 1999 roku.

   
   PartnerHandel.pl: portal promocyjno - handlowy. Serwis prezentuje działy ofert handlowych, ofert pracy dla handlowców, sekcje poświęcone szkoleniom, windykacji. Zawiera obszerny dział artykułów szkoleniowych, a także publikuje informacje prasowe oraz komunikaty promujące produkty, firmy i instytucje. Na bieżąco informuje o ważnych wydarzeniach gospodarczych.
    

marketing reklama

 

Marketingowiec.pl to specjalistyczny serwis stworzony dla pracowników marketingu i reklamy. Portal oferuje firmom reklamowym rozbudowane możliwości prezentacji produktów i usług, które trafiają bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za marketing w wielu branżach.

   
  Eksport  Katalog Poland-Export.pl to serwis poruszający tematykę eksportu oraz polskich eksporterów i przedsiębiorstw, których usługi mogą być świadczone na rynkach międzynarodowych. Katalog posiada własną wyszukiwarkę produktów i usług działającą w dziewięciu wersjach językowych: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, szwedzkim, portugalskim, hiszpańskim, rosyjskim oraz włoskim. W serwisie zostały wyróżnione i sklasyfikowane główne branże polskiej gospodarki według następującego nazewnictwa: drewno, chemia, metale, budownictwo, rolnictwo, artykuły spożywcze, bielizna oraz wiele innych. Odwiedź nas i dowiedz się, która z branż jest dobrze rozwinięta pod kontem polskiego handlu zagranicznego. Zapraszamy !
     

Szkolenia

 

Edustacja.pl to nowoczesny portal szkoleniowy, który zapewnia bezpłatną i szybką wymianę informacji między osobami poszukującymi szkoleń, kursów, studiów podyplomowych a ich dostawcami. Oferta portalu zawierająca e-learning i podcasting skierowana jest do wszystkich, którym znudziły się tradycyjne metody nauczania i szukają nowych możliwości samorozwoju.

     

 

Praca4U.pl to Praca dla ciebie. Codziennie znajdziesz tu najnowsze oferty pracy z Polski i całego świata. Nasza platforma daje możliwość szybkiego, prostego ale co najważniejsze darmowego dodawania ofert pracy. Skorzystaj z możliwości jakie Ci dajemy i Pracuj razem z nami!”

     

 

Portal dla Pracownika – www.opracodawcach.pl
Portal dla pracownika, to platforma o pracodawcach skierowana do pracowników. Podstawą funkcjonowania portalu jest przede wszystkim ocena pracodawców, wystawianie komentarzy i opinii na ich temat. Na stronie internetowej oprócz wymienionych funkcji można śledzić informacje dotyczące tworzonych rankingów najlepszych pracodawców w Polsce i na świecie. Poznać można specyfikę najlepiej funkcjonujących i najbardziej prestiżowych firm świata.

     

 

www.iwawa.pl

     

 

   Transport
 

Serwis Poland-Transport.eu to katalog, który prezentuje usługi polskich firm transportowych, specjalizujących się w transporcie różnego rodzaju ładunków z wykorzystaniem dostępnych środków transportu. Wszystkie prezentowane firmy transportowe posiadają odpowiednie zezwolenia na wykonywanie transportu międzynarodowego. Katalog składa się z łatwej w obsłudze wyszukiwarki usług transportowych, która jest obsługiwana w dziewięciu wersjach językowych. Przedstawione firmy przewozowe są pogrupowane zgodnie z tematycznymi branżami i kategoriami w których się specjalizują. Każda z firm działa także w branży zwanej potocznie spedycją międzynarodową, a wykonywana przez nich spedycja jest usługą znacznie ułatwiającą eksport jak i transport towarów w kraju i za granicą. Witamy w Poland-Transport.eu !

 
 

Zobacz press box firm:

 
| DOM I WNĘTRZE | PRESS BOX | BIZNES | INTERNET | KULTURA | FINANSE | ZDROWIE I URODA | MOTO | REKLAMA | | PROMOCJE | NIERUCHOMOŚCI | INNE

press box: | Balex Metal | PORT PC | Termo Organika | Austrotherm | Wavin | Aluron | LAUFEN | Roca | SIEGENIA-AUBI | FINAL | AM Okna |Grupa Assay |Hörmann Polska | G-U Polska | CERRAD | Ponzio |Aliplast |Yawal | CREATON Polska | Remmers Polska | INTERNORM | Forum Branżowe | PRIME3 | BLAUPUNKT | Schüco | Dom Bezpieczny | VALVEX | Kludi | KRISPOL | PETECKI | Franke | Winkhaus | Aluprof | PGE | Kuchinox | Ferro | TUV Nord Polska | Media Expert | Media Saturn | MAPA |